about us

TOPSTYKto sme?

Vyrobíme pre Vás nábytok na mieru presne podľa Vašich požiadaviek !

Pošlite nám objednávku alebo nás kontaktujte telefonicky (e-mailom) a my prídeme priamo k Vám, zameriame rozmery, urobíme grafický návrh a vizualizaciu nábytku (interiéru bytu / domu), vypracujeme cenovú kalkuláciu, nábytok Vám vyrobíme presne na mieru a dovezieme ho až k Vám domov !

Kontaktujte nás
+421 905 984 783
Pošlite nám objednávku alebo nás kontaktujte telefonicky

LoremNajnovšie zákazky

alt text
Kuchyňa č. 113

Kuchyňa je vyrobená na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Na korpus skriniek je použitý odtieň čerešna 1692 ST15, kuchynská pracovná doska F136, dvierka foliované žlté K26 a čerešnové K22, typ frézovania dvierok profil E, zasuvkový systém s itegrovaným tlmičom a doťahom pre dokonalé dovieranie, záves dvierkový s itegrovaným tlmičom a doťahom pre dokonalé dovieranie, hrany na korpusoch skriniek sú ABS 2mm.

alt text
Obývacia stena č. 135

Obývacia stena je vyrobená podľa požiadavky zákazníka na mieru, na korpus je použitý orech paciffik, hrany korpusov a dvierok sú ABS 2mm.

alt text
Potele č. 124

Stredobodom pozornosti v spálni je posteľ. Trendy prajú prírodným materiálom a oblým líniám. K štýlovej posteli patria elegantne riešené detaily, ako kovové nožičky rôznych tvarov s vysokým leskom či zabudované osvetlenie. Obľúbené sú netradičné záhlavia postelí.

client